Praegune valik
Kategooria
Soepesu
Eemalda

Eemalda kõik

Filtreeri otsingut
Riided ja jalanõud
Brand
Pakkumised
Hind
Hinnang
Filtreeri

Termopesu Remington HeatGeneratin L

? Temperatuuriregulaator on ühendatud toiteallikaga (akuga) ning punane, sinine ja roheline tuli süttivad üks kord järjest.? Masina käivitamiseks vajutage nuppu 3 sekundit, LED-tuli on punane, väljundvõimsus on kõrge, väljundvõimsus on 100%, umbes 55-65 kraadi;? Väljundi vahetamiseks klõpsake nuppu, LED on sinine, keskmine väljund, väljundvõimsus on 70%, umbes 45-55 kraadi;? Väljundi vahetamiseks klõpsake nuppu, LED on roheline, madala taseme väljund, väljundvõimsus on 40%, umbes 35-45 kraadi;? Väljalülitamiseks vajutage pikalt 3 sekundit.RH2018-934 puhul tuleb märkida kahte punkti:

1. Kuigi pesusildil on kirjas "madala temperatuuriga masinpesu" ja "madaltemperatuuriline masinkuiv", suurendavad masinpesu ja masinkuivatus oluliselt küttekomponentide rikke tõenäosust. Soovitame tarbijatel käsitsi pesta ning mitte soojenduspatjadega piirkondadest jõuga vett välja väänata

2. Kui ülemine osa on ühendatud toitepangaga ja püksid on ühendatud teise toitepangaga, on ühe toitepanga väljundvõimsus 5V2A ja minimaalne võimsusnõue 5000ma. Kui ülaosa ja püksid sisestatakse samaaegselt toitepanka, peaks toitepank toetama kahte väljundit, mille väljundvõimsus on vähemalt 18 W ja võimsus vähemalt 10 000 ma. Kuigi mõnel 10000mA toitepangal on kaks USB-väljundporti, ei saa need toidet ja pükse samaaegselt toita, kuna väljundvõimsus ei ulatu 18W-ni.

Hind 89.90 €
Esita päring
Hind 89.90 € / Laos

Esita toote kohta küsimus

Nimi:*

Ettevõte:

E-mail:*

Telefoni nr: