Kauba saatmine

3. KAUBA KOHALETOIMETAMINE

3.1. Kui tellitud kaup on laos olemas, siis saadetakse kaup välja hiljemalt viie tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasutud summa laekumist Müüja arvelduskontole.

3.2. Vigaselt ja mitte selgelt märgitud sihtkoha aadressi mitte leidmise korral vastutab kauba hilinemise eest Ostja.

3.3. Kauba puudumise korral laost, võetakse Ostjaga ühendust kahe tööpäeva jooksul ning lepitakse tärnetähtaeg ning tingimused Ostjaga kokku.

3.4. Puuduvate kaupade tarneaeg on üks kuni kuus nädalat sõltuvalt kauba tootja asukohast (Austria, Taani, Saksamaa või muu). Müüa ei vastuta, kui kaup puudub tootja laos või tootja on selle tootmisest maha võtnud. Sellisel juhul ei pea ka Ostja tasuma selle kauba eest. Tellimisel puuduvate kaupade eest väljastatakse null- või krediitarve, millega Ostjal ei kaasne mingeid kohustusi. Kui Ostja on teinud puuduvate kaupade eest ettemaksu, siis tagastatase nende eest tasutud raha hiljemalt 30 päeva jooksul.

3.5. Artemis24.ee e-poest ostetud kaup jõuab Ostjani  SmartPosti  transpordifirma vahendusel maksikirjana või pakina.

3.6. Eesti Posti teel saatmisel kõik tellimused toimetatakse Ostjani tähituna. Kaup toimetatakse Ostjale lähimasse postkontorisse või Ostja poolt määratud aadressini. Tellimuse kohaletoimetamise tasu Eesti piires on alates vähemalt 3,30 EUR sõltumata tellimuse suurusest või kaalust. Suuremõõduliste või ülekaaluliste saadetiste puhul võivad tekkida lisakulud vastavalt Eesti posti tingimustega ning hinnakirjaga.

3.7. NB! Peale postiteatise väljastamist hoiab Eesti Post saadetist oma laos 15 päeva. Juhul, kui klient ei tule oma pakile õigeaegselt järgi, saadetakse see Müüjale tagasi. Kõik postitamise kulud kannab Ostja.

3.8. SmartPostiga saatmisel Ostja peab tellimuses määrama oma mobiiltelefoni numbri ning temale sobiva Smartposti pakiautomaadi asukoha.

3.9. Tellimuse kohaletoimetamise tasu SmartPostiga on alates 3,30 EUR (või SmartPosti hinnakirja järgi).

3.10. NB! Spinningud ja muud suuremõõtmelised kaubad (üle 60x60x60 cm) SmartPostiga ei saadeta.

3.11. Artemis24.ee Kulleriga toimetamisel tooted antakse Ostjale üle koos saatelehega, millele Ostja on kohustatud alla kirjutama, vastasel juhul kulleril on õigus Ostjale kaupa mitte väljastada. Enne allakirjutamist soovitame Ostjal toodete pakend ja kogused üle kontrollida. Kui pakend või toode on transpordi käigus vigastatud, tuuakse see tagasi ja asendatakse uue, terve pakendi ja rikkumatta tootega. Hilisemaid pretensioone pakendi osas ja toodete kogustes ei rahuldata.

3.12. Kui kaupa ei ole võimalik selle suuruse, kaalu, omaduste või teiste põhjuste tõttu saata ülaltoodud firmade abil, lepitakse ostjaga kokku teised tarnimise võimalused.

NB! Vastavalt Relvaseduse § 54 lg 3 kohaselt on  relva ja laskemoona saatmine posti teel keelatud.

Ostja peab isiklikult tulema veebipoes artemis24.ee ostetud relvale või laskemoonale järgi ühte Artemis Trading OÜ poodi. Artemis Trading OÜ kauplus asub Kuressaares, Kalevi 26,Ringtee Ärikeskuses.

Artemis Trading OÜ väljastab veebipoes artemis24.ee  ostetud relva ainult Politsei poolt väljastatud relva soetusluba omavale isikule ja laskemoona relvaluba või relva soetusluba omavale isikule.

Nõutava soetusloa puudumisel raha Ostjale ei tagastata, vaid Ostjal on õigus asendada samaväärse kaubaga.