Filtreeri otsingut
JAHINDUS
Brand
Pakkumised
Hind
Hinnang
Filtreeri

Aku Panasonic Eneloop AAA/R03 2tk

Korduvalt laetav kuni 2100 korda

Mahutavus min 1900 mAh (AA) ja 750 mAh (AAA)

10 aasta järel on jääkmahutavus kuni 70%

Eelnevalt laetud päikeseenergiaga

Sobib kasutamiseks minimaalselt -20°C temperatuuridelEneloop on täiuslik, pika elueaga, eelnevalt laetud, energia- ja rahasäästlik, taaskasutatav ja korduvalt laetav aku.

Kuigi korduvalt laetavate akude esialgne hind on kõrge, kompenseeritakse eneloopi tehtud investeering vaid mõne laadimistsükliga ning pikaajaline kokkuhoid on märkimisväärne. eneloopi akusid saab korduvalt laadida kuni 2100 korda.

Üks eneloopi põhiomadusi on kõrge pingetase. Paljud seadmed lülituvad välja või näitavad madala aku täituvuse signaali, kui pinge jääb alla 1,1 Voldi. Traditsionaalne Ni-MH aku kaotab ajaga püsivalt oma pinget, mis jääb kiiresti alla kriitilise taseme. Ent eneloop hoiab pingetaset üle 1,1 Voldi väga pikka aega ning see langeb piirist allapoole vahetult enne tühjaks minemist. Sel põhjusel saate teha eneloopiga rohkem fotosid.

Eneloop töötab kõige paremini 0C juures ja seda saab kasutada isegi minimaalselt -20C temperatuuril.Eneloop suudab hoida isetühjenemise kiirust madalal isegi temperatuuridel, mis langevad kuni ?20C. Tööaeg on lühem kui toatemperatuuril.
Hind 6.90 €
Esita päring
Hind 6.90 € / Laos

Esita toote kohta küsimus

Nimi:*

Ettevõte:

E-mail:*

Telefoni nr: